Kadra Poradni Psychologiczno Pedagogicznej nr 20

Maria Zabłocka – dyrektor Poradni

Wiesława Szustkiewicz – wicedyrektor Poradni

Eliza Bińkowska – psycholog, eliza.binkowska@ppp20.pl
Monika Chodorowska – terapeuta pedagogiczny, monika.chodorowska@ppp20.pl
Iwona Chrząszcz – Piątkowska – terapeuta pedagogiczny, terapeuta SI, iwona.chrzaszcz@ppp20.pl
Grażyna Ciechanowska – pedagog resocjalizacyjny, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny, trener wideotreningu komunikacji, terapeuta terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, psychotraumatolog, terapeuta Instrumental Enrichment, grazyna.ciechanowska@ppp20.pl
Monika Długokęcka – psycholog, psychoterapeuta, monika.dlugokecka@ppp20.pl
Beata Domańska – oligofrenopedagog, psycholog, beata.domanska@ppp20.pl
Katarzyna Filipczak – Woźniak – psycholog, katarzyna.filipczak@ppp20.pl (długa nieobecność)
Joanna Gorgas – psycholog, joanna.gorgas@ppp20.pl
Marta Grzybowska – psycholog, marta.grzybowska@ppp20.pl
Emilia Gural – psycholog, emilia.gural@ppp20.pl
Joanna Hawryszko – psycholog, joanna.hawryszko@ppp20.pl
Danuta Iwaniszczuk – psycholog, oligofrenopedagog, danuta.iwaniszczuk@ppp20.pl
Marta Jakubowska – pedagog, oligofrenopedagog, marta.jakubowska@ppp20.pl
Dorota Jedynak – neurologopeda, oligofrenopedagog, dorota.jedynak@ppp20.pl
Lidia Jesionek – terapeuta pedagogiczny, lidia.jesionek@ppp20.pl
Anna Jesionkowska – pedagog, terapeuta SI, anna.jesionkowska@ppp20.pl (długa nieobecność)
Ewa Jędral – terapeuta pedagogiczny, ewa.jedral@ppp20.pl
Magda Kabata – Wysocka – psycholog, magda.kabata@ppp20.pl
Beata Kaczyńska – psycholog, beata.kaczynska@ppp20.pl
Małgorzata Kępka – psycholog, doradca zawodowy, malgorzata.kepka@ppp20.pl
Anna Kiewel – psycholog, terapeuta rodzinny, anna.kiewel@ppp20.pl
Katarzyna Kopeć – psycholog, katarzyna.kopec@ppp20.pl
Anna Magdziak – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, anna.magdziak@ppp20.pl
Justyna Matusz – pedagog, terapeuta pedagogiczny, justyna.matusz@ppp20.pl
Beata Myśliwiec – pedagog, oligofrenopedagog, beata.mysliwiec@ppp20.pl
Anna Pikus – pedagog specjalny, surdopedagog, terapeuta pedagogiczny, logopeda, anna.pikus@ppp20.pl (długa nieobecność)
Elżbieta Pomykała – surdologopeda, pedagog, neurologopeda, elzbieta.pomykala@ppp20.pl
Monika Przybysz – psycholog, monika.przybysz@ppp20.pl
Sylwia Rybak – terapeuta i diagnosta SI, pedagog specjalny, sylwia.rybak@ppp20.pl
Renata Sikorska – psycholog kliniczny, terapeuta SI, renata.sikorska@ppp20.pl
Agnieszka Sobieraj – fizjoterapeuta, terapeuta SI, specjalista WWRD, agnieszka.sobieraj@ppp20.pl
Magdalena Stępień – pedagog specjalny, neurologopeda, specjalista WWRD, magdalena.stepien@ppp20.pl
Paulina Studniarska – psycholog, psychoonkolog, paulina.studniarska@ppp20.pl
Anna Surmacz – psycholog, specjalista WWRD, anna.surmacz@ppp20.pl
Jolanta Szczucka – psycholog, pedagog resocjalizacyjny, jolanta.szczucka@ppp20.pl (długa nieobecność)
Eliza Szepeluk – psycholog, eliza.szepeluk@ppp20.pl
Joanna Szustkiewicz – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, joanna.szustkiewicz@ppp20.pl
Wiesława Szustkiewicz – pedagog, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, wieslawa.szustkiewicz@ppp20.pl
Dorota Szymańska – psycholog, terapeuta rodzinny, dorota.szymanska@ppp20.pl
Agnieszka Śmietańska – pedagog, oligofrenopedagog, specjalista WWRD, agnieszka.smietanska@ppp20.pl
Karolina Świątek – Orska – psycholog, karolina.swiatek@ppp20.pl (długa nieobecność)
Iwona Warecka – psycholog, doradca zawodowy, iwona.warecka@ppp20.pl
Żaneta Wyrwisz – psycholog, zaneta.wyrwisz@ppp20.pl (długa nieobecność)
Maria Zabłocka – pedagog, oligofrenopedagog, mediator, doradca zawodowy
Agnieszka Zarzycka-Kożuszek – pedagog specjalny, neurologopeda, agnieszka.zarzycka@ppp20.pl

Lekarze konsultanci:
Grzegorz Polański – neurolog
Aleksandra Jaszczak – psychiatra dziecięcy