Katarzyna Olobry-Księżak

dyrektor Poradni

Beata Maciaś

wicedyrektor Poradni

Joanna Szustkiewicz

wicedyrektor Poradni

Nasi specjaliści:

Izabela Andrysiak – psycholog, i.andrysiak@eduwarszawa.pl
Agata Bednarczyk-Robak – psycholog, agata.bednarczyk@eduwarszawa.pl
Monika Burska – psycholog, mburska@eduwarszawa.pl
Monika Chodorowska – terapeuta pedagogiczny, mchodorowska@eduwarszawa.pl
Iwona Chrząszcz – Piątkowska – terapeuta pedagogiczny, terapeuta SI, ichrzaszcz@eduwarszawa.pl
Anna Czerwiec – pedagog, anna.czerwiec@eduwarszawa.pl
Monika Długokęcka – psycholog, psychoterapeuta, mdlugokecka@eduwarszawa.pl
Beata Figurska – Wilk – pedagog, b.figurska@eduwarszawa.pl
Danuta Gebhardt – psycholog, dgebhardt@eduwarszawa.pl
Katarzyna Grzywacz – psycholog, k_grzywacz@eduwarszawa.pl
Joanna Hawryszko – psycholog, jhawryszko@eduwarszawa.pl
Danuta Iwaniszczuk – psycholog, oligofrenopedagog, diwaniszczuk@eduwarszawa.pl
Marta Jakubowska – pedagog, oligofrenopedagog, m.jakubowska@eduwarszawa.pl
Mariusz Jakubowski – psycholog, m.jakubowski@eduwarszawa.pl
Dorota Jedynak – neurologopeda, oligofrenopedagog, djedynak@eduwarszawa.pl
Lidia Jesionek – terapeuta pedagogiczny, ljesionek@eduwarszawa.pl
Anna Jesionkowska – pedagog, terapeuta SI, ajesionkowska@eduwarszawa.pl
Ewa Jędral – terapeuta pedagogiczny, ejedral@eduwarszawa.pl
Beata Kaczyńska – psycholog, bkaczynska@eduwarszawa.pl
Anna Kiewel – psycholog, terapeuta rodzinny, akiewel@eduwarszawa.pl
Karolina Kozłowska – psycholog, karolina.kozlowska@eduwarszawa.pl
Beata Maciaś– wicedyrektor, psycholog, bmacias@eduwarszawa.pl
Anna Magdziak – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, anna.magdziak@eduwarszawa.pl
Justyna Matusz – pedagog, terapeuta pedagogiczny, jmatusz@eduwarszawa.pl
Milena Miałkowska-Kozaryna – psycholog, m.mialkowska@eduwarszawa.pl
Beata Myśliwiec – pedagog, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, bmysliwiec@eduwarszawa.pl
Marta Natora – psycholog, mnatora@eduwarszawa.pl
Aleksandra Nosarzewska – psycholog, a.nosarzewska@eduwarszawa.pl
Anna Piłacik – pedagog, apilacik@eduwarszawa.pl
Elżbieta Pomykała – surdologopeda, pedagog, neurologopeda, epomykala@eduwarszawa.pl
Kinga Przybyła – psycholog, kprzybyla@eduwarszawa.pl
Monika Przybysz – psycholog, mprzybysz@eduwarszawa.pl
Agnieszka Sobieraj – fizjoterapeuta, terapeuta SI, specjalista WWRD, asobieraj@eduwarszawa.pl
Magdalena Stępień – pedagog specjalny, neurologopeda, specjalista WWRD, m.stepien@eduwarszawa.pl
Anna Surmacz – psycholog, specjalista WWRD, a.surmacz@eduwarszawa.pl
Eliza Szepeluk – psycholog, eszepeluk@eduwarszawa.pl
Olga Szewczyk – psycholog, vsheuchyk@eduwarszawa.pl
Marta Sznajder – logopeda, marta.sznajder@eduwarszawa.pl
Joanna Szustkiewicz – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, jszustkiewicz@eduwarszawa.pl
Agnieszka Śmietańska – pedagog, oligofrenopedagog, specjalista WWRD, asmietanska@eduwarszawa.pl
Karolina Świątek – Orska – psycholog, kswiatek@eduwarszawa.pl
Magda Tusińska – pedagog SI, magda.tusinska@eduwarszawa.pl
Olena Trembovetska – psycholog, otrembovetska@eduwarszawa.pl
Magdalena Wardzińska – terapeuta SI, m.wardzinska@eduwarszawa.pl
Iwona Warecka – psycholog, doradca zawodowy, iwarecka@eduwarszawa.pl
Aleksandra Wysocka – terapeuta pedagogiczny, aleksandrawysocka@eduwarszawa.pl
Agnieszka Zarzycka-Kożuszek – pedagog specjalny, neurologopeda, azarzycka@eduwarszawa.pl

 

Lekarze konsultanci:

Grzegorz Polański – neurolog
Aleksandra Jaszczak – psychiatra dziecięcy

Skip to content