Plecy

Katarzyna Olobry-Księżak

dyrektor Poradni

Beata Maciaś

wicedyrektor Poradni

Joanna Szustkiewicz

wicedyrektor Poradni

Eliza Szepeluk

kierownik Filii

Nasi specjaliści w Poradni:

Izabela Andrysiak – pedagog, i.andrysiak@eduwarszawa.pl
Sylwia Blacharska – terapeuta SI, sblacharska@eduwarszawa.pl
Wioletta Bogusławska – pedagog, wboguslawska@eduwarszawa.pl
Magdalena Brojanowska – psycholog, MBrojanowska@eduwarszawa.pl
Monika Burska – psycholog, mburska@eduwarszawa.pl
Monika Chodorowska – terapeuta pedagogiczny, mchodorowska@eduwarszawa.pl
Monika Długokęcka – psycholog, psychoterapeuta, mdlugokecka@eduwarszawa.pl
Beata Figurska – Wilk – pedagog, bfigurska@eduwarszawa.pl
Monika Gawkowska – pedagog, terapeuta pedagogiczny, oligofrenopedagog, monika.gawkowska@eduwarszawa.pl
Danuta Gebhardt – psycholog, dgebhardt@eduwarszawa.pl
Joanna Hawryszko – psycholog, jhawryszko@eduwarszawa.pl
Danuta Iwaniszczuk – psycholog, oligofrenopedagog, diwaniszczuk@eduwarszawa.pl
Mariusz Jakubowski – psycholog, m.jakubowski@eduwarszawa.pl
Dorota Jedynak – neurologopeda, oligofrenopedagog, djedynak@eduwarszawa.pl
Lidia Jesionek – terapeuta pedagogiczny, ljesionek@eduwarszawa.pl
Anna Jesionkowska – pedagog, terapeuta SI, ajesionkowska@eduwarszawa.pl
Ewa Jędral – terapeuta pedagogiczny, ejedral@eduwarszawa.pl
Beata Kaczyńska – psycholog, bkaczynska@eduwarszawa.pl
Oktawia Karleszko – psycholog, okarleszko@eduwarszawa.pl
Anna Kiewel – psycholog, terapeuta rodzinny, akiewel@eduwarszawa.pl
Karolina Kozłowska – psycholog, karolina.kozlowska@eduwarszawa.pl
Magdalena Lipiec – pedagog, mlipiec@eduwarszawa.pl
Beata Maciaś – wicedyrektor, psycholog, bmacias@eduwarszawa.pl
Adrianna Maciejewska – psycholog, adrianna.maciejewska@eduwarszawa.pl
Justyna Matusz – pedagog, terapeuta pedagogiczny, jmatusz@eduwarszawa.pl
Edyta Mierzwa- psycholog, Edyta.Mierzwa@eduwarszawa.pl
*Beata Myśliwiec – pedagog, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, terapeuta pedagogiczny, bmysliwiec@eduwarszawa.pl (długa nieobecność)
Marta Natora – psycholog, mnatora@eduwarszawa.pl
Aleksandra Nosarzewska – psycholog, a.nosarzewska@eduwarszawa.pl
Agata Pograniczna – pedagog, apograniczna@eduwarszawa.pl
Elżbieta Pomykała – surdologopeda, pedagog, neurologopeda, epomykala@eduwarszawa.pl
Kinga Przybyła – psycholog, kprzybyla@eduwarszawa.pl
Monika Przybysz – psycholog, mprzybysz@eduwarszawa.pl
Karolina Reszka – psycholog, k.reszka@eduwarszawa.pl
*Agnieszka Sobieraj – fizjoterapeuta, terapeuta SI, specjalista WWRD, asobieraj@eduwarszawa.pl (długa nieobecność)
Magdalena Stępień – pedagog specjalny, neurologopeda, specjalista WWRD, m.stepien@eduwarszawa.pl
Marta Sznajder – logopeda, marta.sznajder@eduwarszawa.pl
Joanna Szustkiewicz – wicedyrektor, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny, jszustkiewicz@eduwarszawa.pl
Agnieszka Śmietańska – pedagog, oligofrenopedagog, specjalista WWRD, asmietanska@eduwarszawa.pl
Karolina Świątek – Orska – psycholog, kswiatek@eduwarszawa.pl
Magdalena Wancerz – terapeuta SI, mwancerz@eduwarszawa.pl
Magdalena Wardzińska – terapeuta SI, m.wardzinska@eduwarszawa.pl
Aleksandra Wysocka – pedagog, terapeuta pedagogiczny, aleksandrawysocka@eduwarszawa.pl
Agnieszka Zarzycka-Kożuszek – pedagog specjalny, neurologopeda, azarzycka@eduwarszawa.pl
Ewa Zdończyk – pedagog, e.zdonczyk@eduwarszawa.pl

 

Lekarze konsultanci:

Grzegorz Polański – neurolog
Aleksandra Jaszczak – psychiatra dziecięcy

Skip to content